Çankırı İl Koordinatörlüğü

TKDK BAŞKAN V. ANTALYALI PERSONELLE TANIŞTI


Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Başkan V. Dr. Ahmet Antalyalı, personeli ziyaret etti.

Antalyalı, merkez koordinatörlüklerine bağlı hizmet birimlerinde incelemelerde bulundu, personelle tanıştı ve talepleri dinledi.

Antalyalı, yaptığı açıklamada, TKDK’nın genç ve iyi yetişmiş insan kaynağıyla Türkiye’nin en güzide kurumlarından birisi olduğunu söyledi.

IPARD Programı kapsamında sağlanan hibe destekleriyle Türkiye’de Avrupa Birliği standartlarında 22 bin 500 yatırımın hayata geçirildiğini belirten Antalyalı, bu yatırımlarda 92 bin 660 vatandaşa istihdam sağlandığını belirtti.

Antalyalı, bu başarının oluşmasında TKDK personelinin masada ve sahada sergilediği özverili çalışmaların farkında olduğunu dile getirdi.

Türkiye’de daha fazla üretim, istihdam ve ihracat için aynı ekip performansının devam ettirileceğini ifade eden Antalyalı, aynı zamanda personelin çalışma koşulları, özlük hakları gibi başlıklarda da çeşitli çalışmalar planladıklarını vurguladı.

Başkan V. Antalyalı, yeni yönetim döneminin TKDK ailesine hayırlı olmasını temenni etti ve personele çalışmalarında başarılar diledi.

 

Cimer